YESANTEK ARAŞTIRMA

İleri Eğitim Teknolojileri

Turkish Icon Türkçe English Icon English

planetaryum

DIGITALIS PLANETARYUM MODELLERİ

YESANTEK ARAŞTIRMA, DIGITALIS EDUCATION'UN TÜRKİYE TEK YETKİLİ TEMSİLCİSİDİR.

Digitarium® Theta+

Kubbe çemberi boyunca 2.160 x 2.160 piksel çözünürlüğe sahiptir. Kubbe çapı 8 Metreye kadar olan küçük veya orta ölçekli planetaryumlarda kullanılabilir. Dünyada bu ölçekte fiyat performans oranı en iyi ürünlerden biridir.
Tek projeksiyon cihazı kullanılmaktadır. Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

Digitarium® Lambda

Kubbe çemberi boyunca 2.400 x2.400 piksel çözünürlüğe sahiptir. Kubbe çapı 11 Metreye kadar olan orta ölçekli planetaryumlarda kullanılabilir.
Tek projeksiyon cihazı kullanılmaktadır. Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

Digitarium® Aethos 4K

Kubbe çemberi boyunca 4.000 x 4.000 piksel çözünürlüğe sahiptir. Yüksek çözünürlük ve yüksek parlaklığa sahiptir. Kubbe çapı 12-33 Metre arası büyük ölçekli planetaryumlarda kullanılabilir. 2 Adet projeksiyon cihazı kullanılmaktadır. Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

Digitarium® Aethos 8K

Kubbe çemberi boyunca 8.000 x 8.000 piksel çözünürlüğe sahiptir. Çok yüksek çözünürlük ve çok yüksek parlaklığa sahiptir. Kubbe çapı Kubbe çapı 12-33 Metre arası büyük ölçekli planetaryumlarda kullanılabilir. 2 Adet projeksiyon cihazı kullanılmaktadır. Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

LED PLATENARYUM:

100 milyon piksel ve üzeri çözünürlüğe sahiptir. Günümüz teknolojisi ile ulaşılabilen en yüksek çözünürlük ve parlaklığa sahiptir. ​
planetaryum planetaryum planetaryum

Denizli 4K Hibrid Planetaryum 360 video
Başa dön