YESANTEK ARAŞTIRMA

İleri Eğitim Teknolojileri

Turkish Icon Türkçe English Icon English

planetaryum

DIGITALIS PLANETARYUM MODELLERİ

YESANTEK ARAŞTIRMA, DIGITALIS EDUCATION'UN TÜRKİYE TEK YETKİLİ TEMSİLCİSİDİR.

planetaryum

Digitarium® IOTA

Kubbe çemberi boyunca 1.100 x 1.100 piksel çözünürlüğe sahiptir. Dünyanın en küçük ve hafif planetaryumudur.
Yüksek çözünürlük ve yüksek parlaklığa sahiptir. Kubbe çapı 5 Metreye kadar olan planetaryumlarda kullanılabilir.
Tek projeksiyon cihazı kullanılmaktadır.

Digitarium® Theta

Kubbe çemberi boyunca 2.160 x 2.160 piksel çözünürlüğe sahiptir. Bu da kubbe çapında 4 milyon piksel anlamına gelmektedir. Yüksek çözünürlüğe sahiptir. Kubbe çapı 6 Metreye kadar olan planetaryumlarda kullanılabilir.
Tek projeksiyon cihazı kullanılmaktadır.

Digitarium® Theta Plus

Kubbe çemberi boyunca 2.160 x 2.160 piksel çözünürlüğe sahiptir. Bu da kubbe çapında 4 milyon piksel anlamına gelmektedir. Yüksek çözünürlüğe sahiptir. Kubbe çapı 8 Metreye kadar olan planetaryumlarda kullanılabilir.
Tek projeksiyon cihazı kullanılmaktadır.

Digitarium® Lambda Plus

Kubbe çemberi boyunca 2.400 x2.400 piksel çözünürlüğe sahiptir. Bu da kubbe çapında 4 milyon piksel anlamına gelmektedir. Yüksek çözünürlük ve yüksek parlaklığa sahiptir. Kubbe çapı14 Metreye kadar olan planetaryumlarda kullanılabilir.
Tek projeksiyon cihazı kullanılmaktadır.

Digitarium® Aethos 4K

Kubbe çemberi boyunca 4.000 x 4000 piksel çözünürlüğe sahiptir. Bu da kubbe çapında 16 milyon piksel anlamına gelmektedir. Yüksek çözünürlük ve yüksek parlaklığa sahiptir. Kubbe çapı 20 Metreye kadar planetaryumlarda kullanılabilir. 2 Adet projeksiyon cihazı kullanılmaktadır.

Digitarium® Aethos 8K

Kubbe çemberi boyunca 8.000 x8.000 piksel çözünürlüğe sahiptir. Bu da kubbe çapında 64 milyon piksel anlamına gelmektedir. Yüksek çözünürlük ve yüksek parlaklığa sahiptir. Kubbe çapı 24 Metre ve üzeri tüm planetaryumlarda kullanılabilir. En yüksek görüntü kalitesine sahip çift projeksiyon cihazlı modeldir.

RSA COSMOS 10K -3D:

100 milyon piksel özelliğine sahiptir. Günümüz teknolojisi ile ulaşılabilen en yüksek çözünürlük ve parlaklığa sahiptir. Kubbe çapı 20 Metre ve üzeri
planetaryum planetaryum planetaryum

Denizli 4K Hibrid Planetaryum 360 video
Başa dön